DELIA
Главная
Карта
Контакты
 
Про магазин
Дисконтні програми
Замовлення
Партнери
Цікаве
 
Каталог товарів
Акційний товар
Догляд за волоссям
Догляд за нігтями
Догляд за шкірою обличчя
Догляд за шкірою рук і ніг
Здорові та міцні зуби
Книги
Косметичні товари
Лікувальні засоби
Натуральні засоби
Товари для дітей
Товари для чоловіків
Чай
 
 
 

Дисконтна програма

З 1 грудня 2012 року інтернет-магазин Delia Cosmetics пропонує системи знижок, яка зацікавить кожного покупця!

Програма «Накопичувальна знижка»

Кожен покупець з моменту першої купівлі товару на суму не менше 50 грн. в інтернет-магазині DeliaCosmetics стає автоматично учасником програми накопичувальних та постійних знижок і через 6 місяців має право отримати знижку, розмір якої залежатиме від загальної суми покупок, здійснених протягом цих 6 місяців. Наприклад:

покупка на суму до 500 грн. — 0%

покупка на суму від 500 грн. — 3%

покупка на суму від 1000 грн. — 5%

покупка на суму від 2000 грн. — 7%

покупка на суму від 3000 грн. — 10%

Розмір накопичувальної знижки переглядається кожні 6 місяців і діє протягом наступних 6 місяців. Після закінчення 6 місячного терміну з дня першої покупки для учасника фіксується його знижка і діє протягом наступних 6 місяців. Далі після закінчення наступних 6 місяців за учасником закріплюється новий розмір знижки на наступні 6 місяців.

Програма «Постійна знижка»

Крім програми накопичувальних знижок на 6 місяців в інтернет-магазині Delia Cosmetics діє окрема програма постійних знижок для всіх покупців. Право на отримання постійної знижки покупець отримує, здійснюючи систематично купівлю товарів у будь-який період часу починаючи з 1 грудня 2012 року. Тоді коли загальна сума покупок досягне 800 грн. покупець отримає право на знижку в 2%. Розмір постійної знижки може тільки збільшуватися:

покупка на суму до 800 грн. — 0%

покупка на суму від 800 грн. — 2%

покупка на суму від 1500 грн.– 5%

покупка на суму від 2000 грн.– 7%

покупка на суму від 4000 грн. — 10%

Накопичувальні та постійні знижки додаються.

Наприклад: Ви придбали за певний період різного товару на 800 грн. та отримали постійну знижку 2%. Продовжуючи купувати товари в інтернет-магазині за 6 місяців Ваша загальна сума покупок склала 1000 грн. і Вам була надана накопичувальна знижка в розмірі 5%. Таким чином Ви маєте два різних види знижок — постійну, розміром 2% та накопичувальну, розміром 5%; і при здійсненні наступної покупки надана Вам знижка буде складати 7% (2%+5%).

Дані програми знижок не розповсюджуються на акційний товар, але придбаний акційний товар включається до розрахунку накопичувальної знижки.

Гуртовим покупцям пропонуються спеціальні ціни.

 
(098) 222-56-97
© 2006—2017 «Delia»
A