DELIA
Главная
Карта
Контакты
 
Про магазин
Замовлення
Партнери
Цікаве
 
Каталог товарів
Акційний товар
Догляд за волоссям
Догляд за нігтями
Догляд за шкірою обличчя
Догляд за шкірою рук і ніг
Здорові та міцні зуби
Книги
Косметичні товари
Лікувальні засоби
Натуральні засоби
Товари для дітей
Товари для чоловіків
Чай
 
 
 

Магазин косметики «Delia»

Наша мета:

Ми зробили цей сайт для тих, хто не бажає оплачувати рекламу зі своєї кишені, для тих, хто бажає платити за якість, а не за обкладинку, для тих, хто розуміє, що не все те золото, що блищить.

Наші продукти розробляються відповідно до новітніх технологій, з використанням високоякісної натуральної сировини провідних світових компаній. Кожен продукт нашого виробництва володіє своїми перевагами і унікальними властивостями. Вичерпний асортимент доступних за ціною продуктів, постійне оновлення асортименту і використання нових технологій забезпечує високу якість продукції при розумній ціні, що робить її привабливою та доступною для споживачів у багатьох країнах. Наші косметичні препарати успішно продаються в Росії, на Україні і в Прибалтиці, США та країнах Європейського Союзу.

Ми впевнені, що спробувавши наші товари Ви оціните їх якість та станете нашим клієнтом.

Увага:

У зв’язку зі складною соціально-економічною ситуацією в країні, нестабільністю валютного курсу, ціни на товар можуть відрізнятися від тих, які є на сайті. Якщо ціни відрізняються, про це Вам повідомлять наші менеджери перед купівлею.

 
(098) 222-56-97
© 2006—2017 «Delia»
A